Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Aydın

Google Adwords Qualified Company İngilizcede ‘ search engine optimization’ olarak bilinen arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin arama motorlarında iyi şekilde konumlanabilmesi için sitelerin arama motorlarına uygun hale getirilmesi işlemidir.

Seo çalışmaları bir firma ile çalışılmadan da yapılabilmektedir. Fakat bu konuda profesyonel bir yardım almak daha doğrudur.

2000 yılından bu yana müşterilerimize ağırlıklı olarak optimizasyon konusunda hizmet veren şirketimiz Reknova yaklaşık 6000 müşteri ile çalışmaktadır. Şirketimizi bir kolu olan seo Aydın firmamızda bu alanda bölgedeki firmalara bu konuda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz.
EKSPRES TEKLİF

SEO Aydın, Faydaları nelerdir?

Arama motoru optimizasyonu Aydın, firmaların kendince, kulaktan dolma bilgilerle yaptıkları optimizasyon çalışmalarının başarılı bir sonuç vermediğini ve zaman kaybına uğrattığını belirtmektedir. Arama motorlarının belli birtakım algoritmaları bulunmaktadır.

Bu algoritmalar düzenli aralıklarla sürekli olarak güncellenmektedir. Seo Aydın, bu algoritmalar rekabet açısından kimseyle paylaşılmadığı için optimizasyon çalışmalarının deneme ve yanılma yöntemi ile işe yarar hale geldiğini belirtmektedir.

Hangi şirketler için bölgesel SEO Aydın faydalıdır?

Arama motoru optimizasyonu Aydın, siteye uygulanan yanlış seo tekniklerinin siteye çok fazla zarar verdiğini belirtmektedir. Bu yüzden profesyonel, deneyim ve tecrübe sahibi bir ekiple çalışmak en doğru iştir.

Seo Aydın, optimizasyon çalışmasının sadece tek bir sefer yapılan bir iş olmadığını aksine süreklilik gerektiren bir çalışma olduğunu belirtmektedir. Web sitesi sürekli gözden geçirilerek eklenmesi gereken yeniliklerin eklenmesi rakiplere üstünlük sağlamak açısından önemlidir.

Arama motoru optimizasyonu Aydın olarak, seo çalışmalarına başlanmadan önce ekip olarak sitenizin alt yapısına ve optimizasyona uygunluğuna bakmaktayız. Sitenin alt yapısının ne drece iyi olduğu ve aldığı backlinkler önemlidir.

Birtakım unsurlar gözden geçirildikten sonra optimizasyon işlemlerine başlanmaktadır. Seo Aydın, son yıllarda geliştirilen birçok seo analiz siteleri sayesinde kendi sitenizdeki eksiklikleri ortaya çıkarabildiğinizi ve bu sayede eksiklerinizi giderebilme olanağı elde ettiğinizi belirtmektedir.

Yapılan optimizasyon çalışmaları ile istenen yere gelinmesi konusundaki süreç sitenin yapısın, alt yapısına eksikliklerine göre değişebilmektedir. Bu yüzden de belli bir süre yoktur.

Arama motorlarında ilk sayfada ve ilk sıralarda yer almak bir siteye ciddi şekilde avantajlar sağlamaktadır. Arama motoru optimizasyonu Aydın yapılan birçok araştırmaya göre, ziyaretçi trafiğinin yüzde seksenlik kısmının ilk sayfada ilk sırada yer alan web sitelerine yöneldiğini belirtmektedir. İkinci ya da üçüncü sayfada yer alan sitelere ise genellikle çok az denecek bir ziyaretçi trafiği olduğu ortaya çıkmıştır.

Eğer imkânınız varsa ve zamanınız varsa branşınızın içerisinde kendi portalınızı başlatabilirsiniz. Tabi ki bunun içinde deneyim ve duyarlılık gerekmektedir. Uzun vade de böylesi bir girişim tavsiye edilebilir bir stratejidir.

Aydın'da Google Arama Davranışı

Aşağıda Google arama motoru alakalı anahtar kelimeler ve aylık arama sonuçları bulacaksınız. Anahtar kelimeneiz listede yok mu? Bizi arayın, anahtar kelimelerinizi analiz edelim.

Anahtar kelime kombinasyonu Rekabet TBM Küresel aramalar Yerel arama
Aydın Hastane 1 % 0,72 TL 33100 33100
Aydın Evden Eve Nakliyat 22 % 1,66 TL 3600 3600
Aydın Otel 62 % 0,58 TL 18100 18100
Aydın Emlak 20 % 0,19 TL 22200 22200
Aydın Satılık Daire 28 % 0,20 TL 18100 18100


Kaynak: Google - Haziran 2012

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif