Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Bolu

Google Adwords Qualified Company Pazarlama sektöründe çoğu firmanın ürün ve hizmetinin satışını yapacak aynı zamanda her kitleye ulaşmasını sağlayacak reklama ihtiyacı vardır. Bunun da çözümü son yıllarda internet ortamında olmaktadır.

Seo Bolu, her geçen gün ortaya çıkan yeni web sitelerinin internet ortamında rekabeti de güçlendirdiğini belirtmektedir. Doğru online pazarlama stratejileri ile rakiplerinize üstünlük sağlayarak başarılı olabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz.
EKSPRES TEKLİF

SEO Bolu, Faydaları nelerdir?

Arama motoru optimizasyonu Bolu firmamız, internette arama motorlarında daha iyi konumlanmak yani görünür olmak açısında siteye yapılacak optimizasyon çalışmalarının çok doğru olacağını belirtmektedir.

Seo Bolu, sitenize yapılan optimizasyon çalışmaları ile web sitenize daha nitelikli ziyaretçilerin gelmesini sağlayacağını vurgulamaktadır. Yalnızca ziyaretçi kazanmasını değil aynı zamanda potansiyel müşterilerin gelmesini de sağlayarak firmanın kazancının artmasını sağlamaktadır.

Hangi şirketler için bölgesel SEO Bolu faydalıdır?

Arama motoru optimizasyonu Bolu firmamız, müşterilerine analiz, tasarım ve teknoloji alanlarında birçok hizmet sunmaktadır. Şirket olarak ilgilendiğimiz ve hizmet verdiğimiz esas konu arama motoru optimizasyonu olsa da bunun yanı sıra danışmanlık, proje yönetimi, web-video reklam dizaynı, web tasarımı, e- ticaret çözümler konusunda da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin istek ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayarak onların memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak hedeflerimiz arasındadır.

Seo Bolu, web sitenizin iyi şekilde konumlanabilmesi için yapılan optimizasyon çalışmalarının bir kerelik değil sürekli olarak yapılması gerektiğini belirtmektedir. Bunun sebebi, birçok arama motorunun algoritmalarını sürekli olarak değiştirmesinden kaynaklanmaktadır. Bir başka sebep olarak her gün açılan yeni web siteleri gösterilebilmektedir. Bu çalışmadan bir iki gün içerisinde sonuç almak mümkün değildir.

Ancak yapılan uygulamalarla birkaç hafta sonrasında site ilk sıralara çıkarılabilir. Arama motoru optimizasyonu Bolu, bu işi yapan firmalar genellikle müşteri ile bir yıllık hizmet sözleşmesi imzaladıklarını belirtmektedir. 12 ay boyunca web sitesini arama motorlarına uygun hale getirerek üst sıralarda gözükmesi için çalışmalar yaparlar.

Seo Bolu, çoğu insanın son yıllarda aradığı şeyleri arama motorlarına yazarak ilk sayfada ve ilk sıralarda çıkan web sitelerine yöneldiği için bu noktada seo çalışmaları firmalar için çok önemli olmaktadır. Arama motoru optimizasyonu Bolu, zaten bu konuda yapılan araştırmaların sonucunun ziyaretçilerin ilk sayfada ilk beşte yer alan web sitelerine yöneldiğini ortaya koyduğunu belirtmektedir.

Bolu 'da Google Arama Davranışı

Aşağıda Google arama motoru alakalı anahtar kelimeler ve aylık arama sonuçları bulacaksınız. Anahtar kelimeneiz listede yok mu? Bizi arayın, anahtar kelimelerinizi analiz edelim.

Anahtar kelime kombinasyonu Rekabet TBM Küresel aramalar Yerel arama
Bolu Hastane 1 % 0,59 TL 14800 14800
Bolu Kiralık Araç 54 % 0,56 TL 110 110
Bolu Evden Eve Nakliyat 32 % 1,52 TL 2900 2900
Bolu Lokanta 3 % 0,46 TL 1600 1600
Bolu Otel 70 % 0,66 TL 40500 33100
Bolu Emlak 18 % 0,19 TL 14800 14800
Bolu Satılık Daire 20 % 0,19 TL 12100 12100


Kaynak: Google - Haziran 2012

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif