Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Konya

Google Adwords Qualified CompanySearch engine optimizatıon olarak bilinen ve türkçe karşılığı ile arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin belirlenen kelimelerde arama motorlarında ilk sayfada ilk sıralarda çıkarılması için yapılan uygulamaları kapsayan bir süreçtir. Seo Konya, bu çalışmaların sponsor reklamlardan farklı olarak doğal arama sonuçlarında çıkarma işlemi olduğunu vurgulamaktadır.

Arama motoru optimizasyonu Konya, eğer bir web siteniz mevcutsa mutlaka optimize etmenizin gerekli olduğunu belirtmektedir. Çünkü bu çalışmalar sonucunda web sitenizin görünürlüğü ve sitenize gelen potansiyel ziyaretçi oranının artmasını sağmaktadır. Herkes kendi web sitesine bu çalışmaları yapabilmekte ve yaptırabilmektedir. Fakat önemli olanın bu işi profesyonel kişilere yaptırmaktır.

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz.
EKSPRES TEKLİF

SEO Konya, Faydaları nelerdir?

2000 yılından bu yana online marketin alanında hizmet veren seo Konya, yapmış olduğu başarılı projelerle bu sektördeki kalitesini ve farklılığını ortaya koymaktadır. Her bölgede oluşturmuş olduğumuz deneyimli ekiplerimiz, müşterilerle yakından ilgilenerek onlara bireysel marketing çözümleri üretmektedir.

Hangi şirketler için bölgesel SEO Konya faydalıdır?

Arama motoru optimizasyonu Konya, son yıllarda her firmanın web sitesi yapma zorunluluğunun olmasının bu alanda yapılan çalışmalara olan dikkati de artırdığını vurgulamaktadır. Buna bağlı olarak bu alanda hizmet veren danışmanlarında sayılarının artmasını sağlamıştır. Seo Konya, bu işi yapan her firmanın farklı teknikleri olduğundan mutlaka bu alanda tecrübe sahibi profesyonel firmalar ile çalışılması gerektiğini belirtmektedir. profesyonel olarak yapılan optimizasyon çalışmaları ile yalnızca web sitesini arama motorlarında ilk sıraya çıkarmak değil bunun yanı sıra potansiyel müşterilere ulaşarak güncel reklam kampanya hizmetlerini de içinde vermek önemlidir.

Arama motoru optimizasyonu Konya, bu konuda yapılan araştırmaların sonucunda her 10 internet kullanıcısından 9’nun genellikle ürün ya da hizmet aradıklarında arama motorlarından yararlandıklarını ve arama sorgusunda çıkan ilk sırada yer alan web sitelerini tercih ettiklerini belirtmektedir. Bu yüzden firmalar ne derece online ortamda görünür olurlarsa bir o kadar ziyaretçi dönüşünün de çok olacağını bilmektedirler. Seo Konya, sitenizi optimize ederek, ulaşmak istediğini kitleye daha çabuk ulaşabileceğinizi, potansiyel müşteri sayınızı artıracağınızı, reklam maliyetlerini düşürebileceğinizi ve en önemlisi firmanızın ürün ve hizmetlerinin daha detaylı olarak tanıtımının yapılabileceğini belirtmektedir.

Arama motoru optimizasyonu Konya, sponsor bağlantılara nazaran optimizasyon çalışmalarının hem daha avantajlı hem de daha maliyetli olduğunu vurgulamaktadır. Başarınızı tesadüflere bırakmamak için Reknova’nın bilgi ve tecrübesinden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimizi hedeflerine en iyi şekilde ulaştırabilmek için kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Hedefimizi sizi başarılı kılmaktır!

Konya 'da Google Arama Davranışı

Aşağıda Google arama motoru alakalı anahtar kelimeler ve aylık arama sonuçları bulacaksınız. Anahtar kelimeneiz listede yok mu? Bizi arayın, anahtar kelimelerinizi analiz edelim.

 

Anahtar kelime kombinasyonu Rekabet TBM Küresel aramalar Yerel arama
Konya Hastane 1 % 0,49 TL 110000 110000
Konya Kiralık Araç 77 % 0,69 TL 1300 1000
Konya Evden Eve Nakliyat 50 % 1,81 TL 9900 9900
Konya Lokanta 3 % 0,38 TL 2400 1900
Konya Otel 66 % 0,63 TL 33100 33100
Konya Emlak 26 % 0,19 TL 60500 60500
Konya Satılık Daire 30 % 0,19 TL 60500 60500


Kaynak: Google - Haziran 2012

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif