Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Rize

Google Adwords Qualified CompanyWeb sitenizin yapılandırılması ve ağırlıklı olarak seo konusunda hizmet veren firmamız arama motoru optimizasyonu Rize, tecrübe sahibi deneyimli ekibi ile size online marketing alanında sınırsız çözümler sunmaktadır.

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz.
EKSPRES TEKLİF

SEO Rize, Faydaları nelerdir?

Asıl faaliyet alanı optimizasyon olan seo Rize, bunun yanı sıra web tasarımı, arama motoru pazarlaması, sponsor reklamlar, e-ticaret çözümleri ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Yaklaşık 5000’nin üzerinde müşterimize yapmış olduğumuz işlerle çok başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Hangi şirketler için bölgesel SEO Rize faydalıdır?

Optimizasyon çalışmaları, web sitenizin belli küçük eklemelerle, yapılandırılması yani arama motorları kriterlerine uyumlu hale getirilmesi ile arama sonuçlarında ilk sıralara çıkarılması sürecidir. Arama motoru optimizasyonu Rize, arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almanın son zamanlarda çok önemli olduğunu belirtmektedir. Optimizasyon çalışmaları uzun süreyi kapsayan ve sürekli güncelleme isteyen bir çalışmadır. Seo Rize firmamız müşterilerle uzun süreli sözleşme çerçevesinde yapılan bu çalışmalarda kesinlikle belirli bir zaman verilemeyeceğini belirtmektedir. Özellikle Google arama motoru bu konuda garanti verilmemesi hususunda uyarmaktadır. Arama motoru optimizasyonu Rize bu çalışmaların bazı durumlarda birkaç hafta da sonuç verebileceği gibi birkaç ayda da sonuç verebileceğini belirtmektedir.

Web sitenizin bu çalışmalarla yalnızca ilk sıralara çıkarılması değil aynı zamanda sitenizin alt yapısı ile ilgili problemlerde giderilmektedir. Web sitenizin en ufak bir pozisyon kaybında hemen müdahale edebilmek adına sitenizin sürekli olarak güncellenmesi gerekmektedir. Seo Rize, son yıllarda bu işi yapan birçok firmanın bulunmasından dolayı fiyat konusunda da farklı politikalar yürütülmektedir. Bu hizmeti alan firmaların bütçesi ve bu işi ne kadar ciddiye aldığına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Web siteniz yaptıracağınız optimizasyon çalışmalarının verimli olup olmadığını ya da memnuniyeti ölçmek için sitenize gelen ziyaretçi sayısına, sayfanızda geçirdiği zaman ve süresine bağlı olarak anlamak mümkün olmaktadır.

Arama motoru optimizasyonu Rize, ürün ve hizmetiniz daha kısa yoldan tanıtabilmek ve ulaştırabilmek için optimizasyon çalışmalarının kesinlikle web siteniz için gerekli olduğunu belirtmektedir. Bu alanda çalışacağınız firmayı mutlaka iyice araştırmalısınız. Deneyimli ve bu konuda uzman kişilerle çalışmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Çünkü sitenize eksik ya da yanlış yapılan uygulamalar hem vakit kaybına hem de sitenize tekrar bir harcama yapmanıza neden olacaktır.

Rize 'da Google Arama Davranışı

Aşağıda Google arama motoru alakalı anahtar kelimeler ve aylık arama sonuçları bulacaksınız. Anahtar kelimeneiz listede yok mu? Bizi arayın, anahtar kelimelerinizi analiz edelim.

 

Anahtar kelime kombinasyonu Rekabet TBM Küresel aramalar Yerel arama
Rize Evden Eve Nakliyat 31 % 1,73 TL 2400 2400
Rize Lokanta 1 % 0,42 TL 720 720
Rize Otel 52 % 0,50 TL 6600 6600
Rize Emlak 12 % 0,19 TL 8100 8100
Rize Satılık Daire 16 % 0,19 TL 9900 8100


Kaynak: Google - Haziran 2012

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif