Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Türkiye

Google Adwords Qualified CompanyŞirketimiz SEO (arama motoru optimizasyonu) ve SEM (arama motoru pazarlaması) hizmetleri başta olmak üzere tam online ajans hizmetlerini Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerinde kendi alanlarında uzman profesyonellerle vermektedir.

Bu ofislerimizde vermiş olduğumuz hizmetler ile İzmir’den Ardahan’a kadar tüm şehirlere yayılmış olan müşterilerimizin internette tanıtım ve reklam ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Şubelerimizin dışında Ağrı, Batman, Burdur, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Giresun, Hakkâri, Iğdır, Kars, Manisa, Ordu, Rize, Siirt, Tokat, Uşak, Van, Yozgat gibi daha birçok şehre dünyayı takip eden, gelişmelere hızlı bir şekilde cevap veren ve kendini sürekli yenileyen uzman kadrolarımız danışmanlık hizmetlerini profesyonellik anlayışı ile yürütmektedir.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler, alanında uzman ve tecrübeli kendi alanında fark yaratanlar tarafından kapsamlı ve şeffaf bir şekilde yürütülmektedir. Gerek büyük işletmeler gerekse küçük işletmeler ile olsun firmamız SEO çalışmalarını her türlü müşteri grubuna fark yaratan çalışmalar yaparak kurum ve kuruluşa özgün kreatif çalışmalar ve özel hizmetler sunmaktadır. Çalışmalarımızı, başarı odaklı bir şekilde sürdürerek birçok firma sahibinin yüzünü güldürmek ve istediği başarıyı sağlamasına katkıda bulunmak için gerçekleştirmekteyiz. Sadece iş gücünün fazla olduğu bölgelerdeki firmalar için değil aynı zamanda Şırnak, Muş, Bitlis, Erzurum, Bingöl, Şanlıurfa, Mardin, Bayburt, Kilis, Kahramanmaraş, Adıyaman, Tunceli, Erzincan, Malatya gibi şehirlerde bulunan işletme sahiplerinin de arama motoru optimizasyonu için beklentilerini karşılarız.

Şirketimiz müşterilerinin beklentilerini karşılamak için sürekli kendini yenilemekte ve güncel uygulamalar ile müşterilerini istenilen seviyeye ve sıralamaya ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin kendi sektörlerinde bulunan rakip firma sitelerini de inceleriz ve optimizasyonda maksimum verimlilik sağlarız.

 

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz.
EKSPRES TEKLİF

Yerel başarıları genele yayıyoruz.

Web siteniz arama motorlarının aradığı kriterlere uygun hale getirilerek ilk sıralarda yer alması hedeflenir. Şirketimiz arama motoru optimizasyonu çalışmalarında müşterilerinin sıralamalarda en iyi sonucu alabilmesi için tüm kurallara uymakta ve gerekli olan tüm önlemleri almaktadır.

Bu kurallara uygun olarak tasarlanan ve optimize edilen web siteleri arama motorlarında arama sonuçları arasında ilk sayfaya yerleşmiş olurlar. Bunu mümkün kılmak için, web siteniz, Google, Yahoo ve Bing gibi popüler arama motorlarında arama sonuçlarının ilk sayfasına opzisyonladırmak için optimize ederiz. Kendi alanında uzmanlaşmış kadrolarımız şubelerimize yakın olan Aksaray, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Düzce, Edirne, Eskişehir, Bilecik, Karabük, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Nevşehir, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Gaziantep, Kayseri gibi şehirlerde bulunan müşterileri ile yüz yüze görüşme yapabilme, karşılıklı bir şekilde güven duygusu ortamının oluşmasını sağlayabilmektedir.

SEO çalışmaları potansiyel olan yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlamakta ve kolay bir şekilde iletişime geçme imkânı sağlamaktadır. Bazı işletmeler arama motorlarında kolayca bulunabilmek ve web sitelerine daha çok ziyaretçi çekebilmek için hem coğrafi bölge sınırları, hem de yerel sınırlar içerisinde bazı anahtar kelimeler belirlemektedir. Şirketimiz sektörlere ait olan anahtar kelimelerin belirlenmesinde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Belirlenen kriterler dâhilinde web sitenizde ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilecek sektörünüz ile ilgili ilginç haberler yer almasını sağlayarak ve bunları günlük, haftalık ya da aylık olarak yayınlayarak sitenizin rakiplerinize göre farklılık yaratmasını ve bir adım daha önde olmasını sağlayabilirsiniz. Bu haberler sektörünüze ait olan makaleler, yorumlar, mesajlar ve buna benzer haberler şeklinde olabilir.

Bu haberler doğrultusunda farklılık yaratma imkanı sağlayabilir ve özel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Profesyonel bir arama motoru optimizasyonu hizmeti alarak yeni müşteriler kazanma imkanı sağlayabilirsiniz. Şirketimiz Adana, Afyon, Amasya, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Denizli, Gümüşhane, Hatay, Isparta, Karaman, Kastamonu, Kütahya, Mersin, Muğla, Samsun, Sinop, Sivas, Trabzon, Zonguldak illerinde de bulunan işletme ve girişimcilere diğer illerde olduğu gibi online alanda ihtiyaç duydukları tanıtım ve reklam hizmetlerini uzman kadrolarımızla vermektedir. Sizlerde yurt içi veya yurt dışı pazarlara ulaşmak ve yeni müşteri kitleleri kazanmak istiyorsanız, sizlere bu konuda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Türkiyede Google Arama Davranışı

Aşağıda Google arama motoru alakalı anahtar kelimeler ve aylık arama sonuçları bulacaksınız. Anahtar kelimeneiz listede yok mu? Bizi arayın, anahtar kelimelerinizi analiz edelim.

Anahtar kelime kombinasyonu Rekabet TBM Küresel aramalar Yerel arama
Türkiye Hastane 2 % 0,82 TL 22200 22200
Türkiye Evden Eve Nakliyat 49 % 3,69 TL 210 170
Türkiye Otel 39 % 0,87 TL 27100 18100
Türkiye Emlak 15 % 0,54 TL 5400 4400


Kaynak: Google - Haziran 2012

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif