Site içi Optimizasyon - Basın bültenleri

Basin hizmetleri veya distribütörleri öncelikle önemli haber ve duyurulari ilgili yerlere yani yayincilar, editörler ve gazetecilere yayinlamak içindir. Genel olarak bir basin bülteninde örnegin sitesinin basligi üzerinden ilgili sayfanin veya bilgilerin bulundugu bir link veya iletisim bilgileri verilebilir. Böylece sitesi ayni anda birkaç harici link elde eder. Bir sürü yayimci en önemli e-posta adreslerine ve acentalara mesaj göndermekle reklam yapiyor. Ücretsiz ve ücretli hizmetler arasinda ayrim yapmali.

Genel olarak ücretlilerin her zaman daha iyi oldugunu söylenemez. Ama gerçek su ki ücretsiz hizmetlerde hiç arastirma ve seçim yapilmaz ve her gün sayisiz raporlar veya mesajlar gönderilir. Ücretli saglayicilar ise genellikle mesajlarin içeriklerini kontrol edip  belirli konulara atar. Genelde tek bir konuyla ilgili birçok mesaj özel adreslere örnegin gazetecilere, dergi yazarlarina veya editörlere gönderilir. Eger belirli bir saglayici ile bir basin bülteni yaymak istenirse bununla ne elde etmek istendigide önce düsünülmelidir.

Böylece birkaç Backlink olusturmak isteniyorsa köklü ama ücretsiz yayimcilar tercih edilmeli. Elde etmek istenen eger bir ya da birkaç editörün ilgisi ise kesinlikle ücretli bir yayimci seçilmelidir...

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif