Site dışı Optimizasyon – Link listeleri

Web sayfasinin siralamasini artirmak için hizli ve kolay bir yolda link listeleri veya konuk defterleri girisleridir. Birçok sirket web sitesini çok sayida listeye ekliyeceginin reklamini yapiyor. Burada elde edilen basari ise çogunlukla sadece irtibat bilgileri yayinlandigi için posta kutusunun spam ve reklam ile doldurulacagi.link listeleri genelde farkli alanlardan çesitli kaynaklardir. Web sitesinin siralamasini bu listelerle olumlu etkilenmez, hatta zarar bile verebilir ve  web sitesi siralamada dahada düser.

Google kendisi kurallarinda açikça hertürlü reklam hizmetlerinden kacinilmasini söylüyor cünkü spam ve reklam amacli programlarin gönderileri web sitesinin siralamasini olumsuz etkiler. Bunun yerine birkaç seçilen web kataloglarina kayit olunmasi veya basin bültenleri için makale hazirlanmasi tavsiye edilir.

Eger web sitenin zarar görmesi istenmiyorsa basit link listelerine ve sayisiz konuk defterlerine girslerden kaçinilmali. Web sitesinin çevreside bir siralama faktördür. Kontrol edilmemis listelerde olan linkler kolayca kötü cevre diye yorumlanarak düsük degerlendirilebilir.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif