Site dışı Optimizasyon - Link metinini

Web sitesinin link metin büyük önem tasiyor. Bu link metinleri arama motorlarina  bir web sitenin içerik konusunu aktarir. Ayrica web sitesinde bu linklerdede olan anahtar kelimelerle ilgili bilgilerin bulundugunu gösterir.
Harici linkler bu yüzden her zaman bir veya daha fazla önemli anahtar kelimeler içermelidir. Bir tek anahtar kelimenin bile link metininde bulunmasi önemlidir. Önemli anahtar kelimeler her zaman link metininin üst kisminda bulunmali daha az önem tasiyanlar ise sonlara eklenebilir. Genel olarak link metini 2 ile 4 kelimeyi asmamali çünkü  her anahtar kelimenin `gücü ' esit sekilde dagitilyor.

Web adresleri bölümünde belirtildigi gibi web sitesinin adini bir ya da iki önemli anahtar kelimeler içermeli. Birçok web sitesi sahipleri link metini olarak web adreslerini yani URL`i kullaniyor. Bu URL önemli anahtar kelimeler içerirse web sitesi bu terimlerle daha yüksek listelenir. Anahtar kelimeler harici linklerde kullanilabilinmesi için web sitede bir link sablonu veya link metin sablonlari yayinlamak mantikli. Ziyaretçi sadece HTML kodunu kopyalayip kendi web sitesine ekler. Önemli olan bir siteye yönlenen link metinlerinin hep farkli olmasidir. Ayni olan link metinleri olumsuz degerlendirilir. Bu nedenle farkli link metinleri kullanmak ve daha fazla anahtar kelimeler veya es anlamli terimler eklemek gerekir...

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif