Site dışı Optimizasyon - Makale rehberleri

Bir baska yöntemde ücretsiz harici linkler almak için Makale rehberleridir. Adindan da anlasilacagi gibi bunlar konu ve alanlarla ilgili çesitli yazilar ve metinlerden olusuyor. Çogu rehberlerde kayit olduktan sonra makaleler olusturulabiliyor.Bu içerik karsiliginda yazinin içine bir veya genelde iki link eklenebiliniyor. Bu baglantilarin avantaji içerik içersine yani  metine dogrudan yazilmasi. Bazi rehberlerin  dezavantaji ise her gün birçok yeni yazilar yazilip ekleniyor olmasi. Yazilmis olan metin nispeten hizli bir sekilde asagi iner.

Artik birçok rehber var. Web kataloglarinda oldugu gibi, yazilan makalenin 0 veya 1 Pagerank`i olan herhangi bir alt sayfada yayinlanmamasi. Biraz arastirilirsa 83 tane 4, 5 veya 6 PR`i olan Makale rehberleri bulunur. Baska bir yerde yayinlanmis olan metinleri makale rehberleri  kabul etmediginden rehber seçerken zaman ayrilmasi tavsiye edilir.Bireysel bir metin yazmak hiçte kolay olmadigindan bir sekilde ödüllendirilmelidir. Yardim olarak `linkler, araçlar ve yazilim' bölümümde seçilen makale rehberlerinin listeleri ve bazi linkler bulunuyor.

Daha önceden açiklandigi gibi sayfa içerigi en önemli siralamasi faktörü  oldugundan  ilgili konulu web sitesi operatörlerine bir metin veya bir konuk makale yazma teklifi sunulabilir. Karsiliginda bir hirici link koyulmasinda da sorun olmayacaktir.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif