Site dışı Optimizasyon - PR hizmetleri

Link listeleri için geçerli olanlar PR yani PageRank hizmetleri içinde geçerlidir. Birkaç sene önce kaynak kodu yani PageRank hesaplama yöntemi kirildigindan ve böylelikle herkeze açik oldugundan bir sürü çesitli hizmet saglayicilar var.Bir dügme ile ya da sadece bir HTML koduyla ziyaretçiler web sitenin PageRank degerini bir Grafik ile görüntüleyebiliyor. Ayni zamanda web sitesi kayit edildiginde diger siteler ile mukayese edildiginden ziyaretçi veya siralama yarislarina katiliyor.

Bu dügme veya kodu web sitesine eklemek PR hizmetleri operatörü için en güçlü Backlink demektir ve karsiliginda genellikle web sitesi ise alt sayfasinda sadece zayif bir backlink alir. Google bu hizmetlerin operatörlerine resmen savas açti ve bu hizmetleri kullanan web sitelerin çogunu indeksden kaldirdi.

Yani dikkatli olmali ve bu PR hizmetlerinin reklam hilelerine kanmamali. Bu hizmetleri kullanarak web sitesine potansiyel faydalarindan çok büyük zarar verebilir. Bu hizmeti yinede ziyaretçilere sunulmak isteniyorsa köklü ve bilinen bir operatör olmasina dikkat edilmeli.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif