Site içi Optimizasyon – Güncelleme

Içerigi düzenli olarak güncellenip yeni düzenlenen bir web sayfasi arama motorlari tarafindan içerigi uzun süredir degismeyenlerden daha fazla ilgi görür. Güncellemeler arama motorlari tarayicilarinin siteyi daha sik taramalarina neden olur. Ama eger birkaç tarama sonrasi halen hiçbir yeni içerik bulunmuyorsa tarayicilarin web sitesini  tekrar incelemelerinin arasindaki süre uzar.

Tabii ki sürekli bir web sitesinin içerigini degistirilemez ancak sürekli olarak sunulan hizmetleri genisletmeye çalisilmali. Artik Internet`te büyük ölçüde 'açik içerik' bulunuyor. Bu bilgiler, telif hakki olmayan ve herkez tarafindan kendi amaçlari için kullanilabilinen bilgilerdir. Ama bu içerigi alip web sitesine koymak yeterli degildir. Böylece olusturulan çift içerik arama motorlari tarafindan olumsuz puan alir ve bu sayfalari cezalandirir. Serbestçe erisilen metinler, yeni  kisiye öz içerikler olusturmak için sadece bir yardimdir.

Eger sürekli yeni içerik üretmek için zaman yoksa web sitesinin ziyaretçilerine de yeni içerik yaratma imkani sunulabilir. Bir forum yada yorum tahtasi web sitesine entegre edilebilir veya yeni yorumlar ve mesajlar ana sayfada yayinlanabilir. Ayrica gömülü haber blog`u sayfayi güncel tutmakta yardimci olabilir.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif