Site içi Optimizasyon - Yapılandırma

Sadece Ziyaretçiler için degil, ayni zamanda arama motorlari için de bir web sayfasinin metini yapilandirmak önemli. Genel olarak tüm sayfanin metinini standartlara göre tanimlanmis html olarak olusturulmali. Hatali bir html kodu arama motoru tarayicilarinin web sitesinden çikmasini ve taramamasini saglar.Bir web sayfasinda bulunan metin yapisi icin farkli basliklar üretilebilinen H6 ve H1 html etiketleri iyi sonuç saglar.

H1 en önemli basligi tanimlar ve bu nedenle yazi biçimi en büyük olarak gösterilir. Eger bu görüntü örnegin web sitensine uygun degilse adapte biçimlendirmesini ve tasarim CSS kullanarak degistirilebilinir. Web sitensinin gerçek basligi için H1 kullanilmali ve bu en önemli anahtar kelimeleri içermelidir.

H2 ve H3 etiketi sayfanin diger basliklari için kullanilabilir. H6 ve H4 etiketleri entegrasyon edilmek zorunda degildir.Bir metinin belirli bir bölümünü vurgulamak icin baska imkanlarda vardir örnegin kalin yazi veya alt çizgi yöntemleride kullanilabilir. Içerik metinin anlasilir ve net yapilandirilmasi gerekir. Arama motorlarinin tarayicilari tarafindan düzgün geçisler ve basliklar önemli olarak degerlendirilir ve anahtar kelimeler ile daha yüksek listelenmesine yardimci olur.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif