Site içi optimizasyon - Önemli yazılım dilleri

C++: C++ yazilim dili yaygindir ve çok alanda kullanilir. C programlama dili üzerinde dayanir ve kompleks isletim sistemleri veya bilgisayar oyunlari gelistirmesinde kullanilir.

Java: Java Sun Microsystems`in bir ürünü ve Java teknolojisinin bir parçasidir. Java ile hizli ve kolay bir sekilde kisa talimatlar veya program yapilari uygulanabilir. Java platformu diyede bilinen bu yazilim dili çogu isletim sistemi tarafindan destekleniyor ve sadece özel bir gömme islemi yapilmasi gerektiriyor.

Perl: Perl yazilim dili diger çesitli dillerin temelinde gelistirilmistir. Avantaji ise  ögelerin veya tüm birimlerin gelismis yorumlanabilirligi. Bu özelliginden dolayi Perl, birçok alanda geçerlidir örnegin sistem yönetiminde veya web uygulamalarininda.

PHP: Kisisel web araçlari yani `Personal Homepage Tools´ PHP kompleks dinamik web uygulamalari olusturmak için hizmet vermektedir. Neredeyse dinamik içerigi olan tüm web siteleri PHP kullanir ve Tüm isletim sistemleri tarafindan desteklenmektedir. PHP server tarafinda yorumlanan bir yazilim dili oldugundan kullanicilarinin herhangi özel bir teknik bilgileri gerektirmiyor.

HTML: `Hypertext Markup Language' yazi metinine dayanan bir biçimlendirme dilidir. html belgeleri ve web sayfalari Internet`in asil ana temelidir. Bu belgenin sunumu için  tarayici gerekmektedir. Genellikle icersinde bulunan Hyperlink`lers bireysel belgeleri birbirlerine baglar. Sadece bireysel belgelerin ve web sayfalarinin isbirligi ile kompleks ayni zamandada düzenli yapisiyla Internet yani World Wide Web olusuyor. Web editörlerinin çogu html`e dayanmaktadir.

Typo3: Web Content Management System`i `Typo3` web sayfalarinin yayinlanmasini ve yönetimini kolaylastirir. PHP yazilim diline dayanmaktadir. Typo3 bir açik kaynak kodlu yazilimdir  yani `Open Source Software`bu nedenle sürekli gelismektedir.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif